Diskuzní fórum

Datum 21.10.2014
Vložil Igor
Titulek Dĺžka rezu v kusovníku

Dobrý deň,
prosím Vás ako dotiahnem do kusovníka zostavy stĺpec, ktorý by automaticky ťahal dĺžku napr. pásoviny a ak mám konce zrezané pod uhlom 45°. V Solid Edge to ide, neviem či aj v Solidworks.
Ďakujem

Datum 24.10.2014
Vložil Kohen
Titulek Re: Dĺžka rezu v kusovníku

Pokud vytvoříte svařenec pomocí modulu svařování, máte možnost vložit tabulku přířezů = automaticky vytváří to co jste popsal a je možno nastavit další parametry, např. údaje z vlastností modelu.

Datum 19.10.2014
Vložil martin
Titulek simulace

Ahoj jak můžu nasimulovat jak mi poplave obrobek? potřebuji znát do jaké úrovně mi bude zasahovat voda a s jakým těžištěm to bude díky

Datum 20.10.2014
Vložil kohen
Titulek Re: simulace

Rád bych pomohl, ale s tímto jsem se nikdy nesetkal. Jen jsem kdysi potřeboval určit objem ve složité nádobě, ale simulaci plouvoucího tělesa ne.

Datum 24.06.2014
Vložil Marek
Titulek Skica podla obrazku

Ahoj, to ako urobit skicu podla obrazku viem, ale predmet na obrazku musi byt kolmo a musim poznat aspon dva rozmery predmetu, ktory chcem oskicovat. Dali by sa vyvodit jednotlive rozmery a uhly aj ked je predmet na obrazku pod nejakym uhlom?

Datum 26.06.2014
Vložil Kohen
Titulek Re: Skica podla obrazku

Skicování podle předlohy je pouhým obkreslováním, dříve se řešilo pauzákem. Pokud budeš mít podklad pro skicování (obrázek) pod nějakým úhlem můžeš ho obkreslit také, ale bude to více zkreslené. Kolmé pohledy se volí z důvodu, aby jsme se přiblížili co nejvíce originálnímu tvaru. Pokud se jedná o design je so asi stejně jedno = naskycuješ přibližně dle podkladu a finální tvar edituješ dle svých představ.

Datum 09.05.2014
Vložil Tomax
Titulek Pozice ve výkresu dílu

Zdravím, nedaří se mi propojit pozici dílu z kusovníku sestavy do výkresu-např. poz 5 potřebuji dostat do razítka výkresu.
Děkuji

Datum 12.05.2014
Vložil Kohen
Titulek Re: Pozice ve výkresu dílu

Pozice dílu v sestavě je generována automaticky. Pokud chceš, aby konkrétní díl byl v kusovníku na poz.5 klikni na vygenerovaný kusovník a po levé straně ve Feature manageru máš záložku "Čísla položek" zde můžeš povést různá nastavení = pokud zatrhneš "Sledovat pořadí sestavy" kusovník se ti přečísluje dle stromu v sestavě = poté stačí položku ve Feature manageru sestavy přesunout tak, aby byla na páté pozici ma je hotovo = kusovník automaticky přiřadí číslo dle pozice ve stromu Feature manageru.

Datum 19.05.2014
Vložil Kohen
Titulek Re: Pozice ve výkresu dílu

Pokud jsou předem pozice dány v razítku výkresu = předem vytvořená vlastnost "Pozice". Je možné při zadávání pozic ve výkrese nastavit, že v pozici se bude ukazovat konkrétní vlastnost = předvyplněná "Pozice"

Datum 10.04.2014
Vložil Milan
Titulek Čeština v cracknutej verzii

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ako nainštalujem češtinu v solidworks 2014 v cracknutej verzii, vopred ďakujem :-)

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode