Diskuzní fórum

Datum 14.11.2014
Vložil optheron
Titulek Zmena prumetu na hlavni pohled

Zdravim, urobil som priemet z hlavneho pohladu a hlavny pohlad som zmazal, ako nastavim teraz tento pohlad ako hlavny? dakujem

Datum 18.11.2014
Vložil Kohen
Titulek Re: Zmena prumetu na hlavni pohled

Nevím přesně o co ti jde. Pokud vymažeš hlavní pohled, tak odvozené pohledy zůstávají a z nich se dále dají odvozovat další pohledy. Odvozené pohledy již nejsou s ničím svázány = pokud nahradíš model v některém pohledu ostatní se nepřepíšou = máš na víkrese dva různé modely.
Lepší by bylo řešit konkrétní případ. Někdy se autor upne na řešení jak změnit rodičovský pohled = řeší několik hodin, než by udělal výkres znovu za 5 min..

Datum 18.11.2014
Vložil optheron
Titulek Re: Re: Zmena prumetu na hlavni pohled

robil som v Pro-e a tam to nebol problem zmenit hociktory pohlad za hlavny, tych vykresov je viac a zacal som ich prerabat kedze nejde zmenit priemet predny na zadny, keby tam bol hlavny pohlad tak mi to zmeni automaticky a aj k tommu priradene odvodene pohlady rezy detaily atd. keby bol na to cas a bol to len jeden vykres tak to neriesim, len am zaujima ci sa to vobec da
dakujem

Datum 20.11.2014
Vložil kohen
Titulek Re: Re: Re: Zmena prumetu na hlavni pohled

Řešit konkrétní problém je možné po zaslání dat (jestli je to možné). U konkrétního příkladu člověk může zkusit co je možné či nikoli. Takto nepřímo je to těžké. Pokud chceš mohu se ti na jeden výkres podívat a zkusit to opravit = potřebuji výkres + zdrojový model, věci pošli na kohen@email.cz, nebo to pověs někam na internet (uložto, uschovna,.....)

Datum 21.11.2014
Vložil optheron
Titulek Re: Re: Re: Re: Zmena prumetu na hlavni pohled

neviem ci mozem poslat firemne vykresy, tak som radsej spravil vzorovy vykres sice len dielu ale malo by to byt rovnake ako zostava.
Dakujem

Datum 24.11.2014
Vložil kohen
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Zmena prumetu na hlavni pohled

Bohužel se mi nepodařilo jednoduše změnit orientaci pohledu ve výkresu pokud byl rodičovský model vymazán. Je mnohem jednodušší vytvořit nový výkres, protože při vymazání modelu rodiče se ztratí možnost měnit orientaci pohledu. Zkoušel jsem přidat do modelu konfiguraci, stav zobrazení, atd. a poté ve výkrese nahradit model = výsledek je nevyhovující. Jediné co šlo přemodelovat díl na druhou stranu, to jde u jednoduché kostičky, ale v praxi je to nepoužitelné.

Datum 24.11.2014
Vložil optheron
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zmena prumetu na hlavni pohled

tak toho som sa obaval, ze to nepojde
dakujem za ochotu

Datum 25.11.2014
Vložil Kohen
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zmena prumetu na hlavni pohled

Možná bych zkusil prohledat nějaká zahraniční fóra, ale to je běh na dlouhou trať.
https://forum.solidworks.com/welcome

Datum 31.10.2014
Vložil sembet
Titulek nová šrafura

Dobrý den
Potřebuji dostat do solidwoks 2013 novou šrafuru (dřevo v podélném a příčném řezu tzn. obloučky od ruky a rovná čára od ruky) lze ji odněkud naimportovat nebo vytvořit?

Datum 04.11.2014
Vložil Kohen
Titulek Re: nová šrafura

Je možné vytvořit jakoukoli texturu a přidat si ji do oblíbených vzhledů. Vytvořit vlastní šrafy jsem nikdy nepotřeboval, ale určitě to půjde také.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode